Template:Sprite/Cole/doc: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
no edit summary
No edit summary
No edit summary
 
Line 19: Line 19:
|-
|-
| <code><nowiki>{{Sprite/Cole|expr=laptop}}</nowiki></code> || {{Sprite/Cole|expr=laptop}}
| <code><nowiki>{{Sprite/Cole|expr=laptop}}</nowiki></code> || {{Sprite/Cole|expr=laptop}}
|-
| <code><nowiki>{{Sprite/Cole|expr=keyboard}}</nowiki></code> || {{Sprite/Cole|expr=keyboard}}
|-
|-
| <code><nowiki>{{Sprite/Cole|expr=run}}</nowiki></code> || {{Sprite/Cole|expr=run}}
| <code><nowiki>{{Sprite/Cole|expr=run}}</nowiki></code> || {{Sprite/Cole|expr=run}}
69

edits

Navigation menu