69
edits
No edit summary |
Mrmissingno (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
|- | |- | ||
| <code><nowiki>{{Sprite/Cole|expr=laptop}}</nowiki></code> || {{Sprite/Cole|expr=laptop}} | | <code><nowiki>{{Sprite/Cole|expr=laptop}}</nowiki></code> || {{Sprite/Cole|expr=laptop}} | ||
|- | |||
| <code><nowiki>{{Sprite/Cole|expr=keyboard}}</nowiki></code> || {{Sprite/Cole|expr=keyboard}} | |||
|- | |- | ||
| <code><nowiki>{{Sprite/Cole|expr=run}}</nowiki></code> || {{Sprite/Cole|expr=run}} | | <code><nowiki>{{Sprite/Cole|expr=run}}</nowiki></code> || {{Sprite/Cole|expr=run}} | ||
edits